TOPLIČKI

Počeli radovi u školi Tatko

PROKUPLJE - U Osnovnoj školi „Nikodije Stojanović Tatko“ odvijaju se radovi na izgradnji kosog krova iznad sale za fizičko vaspitanje, kao i tople veze između toaleta sa školskom zgradom.

Za ove radove sredstva u vrednosti od 2.850.000 dinara obezbedila je Opština Prokuplje u okviru akcije uređenja gradskih i seoskih škola.

- Završetkom ovih radova u našoj školi biće poboljšani uslovi za rad i za decu i za nastavnike. Izdvajanjem sredstava Opština Prokuplje nam je omogućila da rešimo višegodišnji problem naše škole, koja je najstarija u gradu i kao spomenik kulture je pod zaštitom države. Izgradnjom kosog krova nad salom za fizičko vaspitanje sprečićemo prokišnjavanje. Pored toga, radiće se i na saniranju zidova od vlage u učionicama, koji su u lošem stanju upravo zbog stalnog prokišnjavanja, istakla je direktorka škole „Tatko“ Ljiljana Subotić.

Završetkom radova na kosom krovu biće povezane školske zgrade sa toaletima, koji su do sada bili izdvojeni, pa će to obezbediti njihovu potpunu funkcionalnost.

- Pored velike zahvalnosti koju dugujemo lokalnoj samoupravi, moram da pomenem i Javno preduzeće za urbanizam i uređenje Opštine Prokuplje, čiji su stručnjaci izradili projekte, naglasila je Subotić i dodala da će sutra početi radovi na dogradnji stepeništa i adaptaciji levog bloka gornje školske zgrade.    

banner

Podeli vest sa prijateljima:

Dodaj komentar

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo čitaoce da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Redakcija expres vesti ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije expres vesti.

loading...

PRATITE NAS

KONTAKT

+ 381 65 43 43 646

info@expres.rs

Marketing

ANKETA

Da li će Aleksandar Vučić biti predsednik Srbije ?

TRENUTNA TEMPERATURA

 
Our website is protected by DMC Firewall!