TOPLIČKI

Rukometaši „Topličanina“ poraženi su u „Kristalnoj dvorani“ u Zrenjaninu

Rukometaši „Topličanina“ poraženi su u „Kristalnoj dvorani“ u Zrenjaninu u susretu sa „Proleterom“ rezultatom 28:27 poluvreme 15:14 za Topličanin.

Kod prokupčana najefikasniji je bio Petković sa 7 a istakli su se i Topalović sa 6 i Mitrović sa pet pogodaka dok je kod pobednika bolji od ostalih bio Kukić koji je osam puta zatresao mrežu „Topličanina“. Utakmica je bila izuzetno neizvesna a prokupčani su se bolje snašli u prvom poluvremenu. U drugom delu vodila se ravnopravna borba a gosti su u 56.minutu imali i gol prednosti (27:26). Do kraja prokupčani su napravili nekoliko grešaka u napadu što igrači „Proletera“ koriste da postignu dva gola u finišu i da zabeleže pobedu. Rukometaši „Topličanina“ u narednom kolu dočekuju ekipu „Dinama“ iz Pančeva.