TOPLIČKI

Poraz rukometaša na startu prvenstva

PROKUPLJE - Na otvaranju nove sezone rukometaši Topličanina doživeli su poraz u Aranđelovcu u susretu se ekipom „ Šamota“ rezultatom 26:22 poluvreme 14:11. Meč je odlučen u prvoj polovini prvog poluvremena kada su domaći stekli osam golova prednosti a sve što je Topličanin do kraja uspeo je da prenost domaći u jednom trenutku svede na dva gola razlike.

Nisam zadovoljan igrom mada treba reći da smo poraženi od ekipe koja je kandidat za plasman u viši rang. Imali smo slab učinak bekova i malo golova sa bekovskih pozicija. Ekipa nije još uigrana, imamo nove igrače i očekujem da iz kola u kolo igramo sve bolje, rekao je Aleksandar Đorđević predsednik RK Topličanin.