TOPLIČKI

Mladi šahisti otvorili slavske svečanosti

PROKUPLJE - Šahovskim turnirom mladih prokupačkih šahista počeo je sportski program obeležavanja gradske slave. U centru grada svoje umeće pokazalo je 20 mališana koji predstavljaju budućnost šaha u Prokuplju.

-Ovo je priznanje za naš klub i dokaz da smo dobro radili. Sama slika pokazuje da naša škola šaha radi izvrsno. Ovde vidite ima dvadesetak polaznika šaha, igraju brzopotezni turnir a ima ih još toliko u klubu. Našu školu šaha vodi velemajstor Ana Banderać i to vodi maestralno što su mladi šahisti potvrdili rezultatima na takmičenjima i na republičkim prvenstvima, rekao je Novica Radosavljević predsednik ŠK “Topličani“.

Prvo mesto kod dečaka pripalo je Veljku Paunoviću koji je osvojio 5 poena, drugo Urošu Stošiću sa 4  i treće Miljanu Miljojkoviću sa 3 i po boda. Kod devojčica najbolja je bila Anja Nikolić sa 4 poena, drugo mesto pripalo je Uni Tomić sa 3 poena i treće Anastasiji Stošić koja je osvojila 2 boda.

Podeli vest sa prijateljima:

Dodaj komentar

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo čitaoce da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Redakcija expres vesti ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije expres vesti.

loading...

PRATITE NAS

KONTAKT

+ 381 65 43 43 646

info@expres.rs

Marketing

ANKETA

Da li će Aleksandar Vučić biti predsednik Srbije ?

TRENUTNA TEMPERATURA

 
DMC Firewall is a Joomla Security extension!