TIMOČKI

Trsteničani nadigrali goste iz Soko banje

SOKO BANJA - Na stadionu kraj Morave fudbaleri Trstenika PPT pred 250 gledalaca ostvarili su novu pobedu u prvenstvu Srpske lige Istok u okviru 29 kola.Sokobanjci su se predstavili kao vrlo borbena ekipa a domaćini su igrali oprezno i stvarali povoljne šanse za pogodak,ali sve do 34 minuta nije bilo realizacije kada je mladi Nenad Milovanović posle dodavanja od strane Vukosavljevića, pobegao svojim čuvarima i savladao golmana gostiju Jovanovića.Bilo je to 1:0 za trsteničane.

Pred sam kraj poluvremena u 44 minutu igrač Ozrena Branković imao je trelu priliku ali je šutirao loptu preko gola. U drugom poluvremenu domaći su imali više od igre u 56 minutu Vukajlović nije uspeo da se upiše u listu strelaca,isti igrač nije uspeo da realizuje penal u 57 minutu koji je Jovanović odbranio. Minut kasnije gostujući golman ponovo izuzetno brani odbranivši snažan šut Nenada Milovanovića.

U 60 minutu utakmice ponovo penal za domaće ali je ovoga puta Vukosavljević bio precizan i povećao vođstvo trsteničana na 2:0, što je bio i krajnji ishod ovog susreta, koji je vodio glavni sudija Aleksandar Ilić iz Paraćina.Žute kartone dobili su N.Milovanović, Ljubisavljević,Savić i Karović kod domaćih a kod gostiju Savić,Paris,Majkić dok je D.Mijajlović isključen iz igre.