Košarkaši Partizana poraženi su od Igokee 73:66 pred 2500 gledalaca Pioniru u 17. kolu ABA lige.

"Crno-beli" su ostali na šest pobeda, dok su gosti iz Laktaša zabeležili šesti trijumf.

Ekipu Igokee do pobede je predvodio odlični Vuk Radivojević sa 26 poena (5/7 za dva, 4/11 za tri), sedam skokova i šest asistencija. Kod gostiju je dovcifren učinak imao još Krstić sa 10 poena.

Jedini raspoloženi u Partizanu bio je Vilson sa 20 poena. Džouns je ubacio osam poena, a imao je i 12 skokova, a Anđušić je dodao devet. Crno-beli su imali očajan šut iz igre, 17/42 za dva, 4/26 za tri.

Partizan je dobro igrao samo u prvoj četvrtini i stekao dvocifrenu prednost, pa je bez obzira na slabu igru u nastavku vođstvo čuvao sve do polovine treće četvrtine. Tada se potpuno raspala igra ekipe Petra Božića, veoma loš procenat šuta i neorganizopvanost u napadu koristili gosti. U finišu meča Partizan uspeva da smanji na četiri poena zaostatka, ali ne i da prelomi rezultat.