Nemanja Bjelica odigrao lošu utakmicu u novom porazu Minesote
NBA

Timbervulvsi su doživeli šesti poraz u poslednjih sedam mečeva, a Sansi su u gostima slavili rezultatom 108:101.

Reprezentativac Srbije promašio je svih pet šuteva iz igre za nešto manje od 15 minuta na parketu, uz šest skokova, jedne blokade i 3 izgubljene lopte.

Gosti iz Finiksa odigrali su odličnu drugu i treću četvrtinu tokom kojih su se odlepili, pa Timbervulvsima nije pomoglo ni što su poslednju deonicu dobili sa 12 razlike.

Najbolji u pobedničkom timu bio je Brendan Najt sa 25 poenai 6 skokova, dok je Erik Bledso imao koš manje i 9 uhvaćenih lopti. Dobru partiju pružio je i Len, pa Sansi sada imaju skor 11-14.

S druge strane, Minesoti nije pomogao ni odličan učinak Zeka Lavina koji je susret završio sa 28 poena jer ga je pratio jedino Martin sa 19