Barselona gazi sve pred sobom (VIDEO)
PRIMERA

Fudbaleri Barselone pobedili su danas Viljareal sa 3:0, zahvaljujući Nejmaru koji je dao dva gola i Luisu Suarezu koji je dao jedan, a ekipa je privremeno došla na prvo mesto tabele.

"Večiti" rival Real ima tri boda manje, ali može da se vrati na prvo mesto ako kasnije danas pobedi Sevilju. Dva najveća rivala u Španiji igraju "klasiko" u sledećem kolu, koje je na programu za dve nedelje, posle reprezentativne pauze.

Barselona je danas napadala sat vremena, sve dok Nejmar u 60. minutu nije dao gol, da bi 10 minuta kasnije Suarez iskoristio penal za 2:0.

Konačni rezultat postigao je Nejmar u 85. minutu.