PSV bolji od Mančester Junajteda

Odigrano je prvo kolo Lige šampiona po grupama a najzanimljiviji dvoboj igrao se u Holandiji.

Mančester Junajted je vodio protiv PSV-a 1:0, ali holandski tim je okrenuo rezultat s dva gola ostvarivši veliku pobedu.

Mančester junajted poveo je golom Memfisa Depaja u 41. minutu, ali je u 45. izjednačio Moreno, a Narsing je u 57. doneo veliki trijumf domaćinu.

Ovu utakmicu obeležila je teška povreda Junajtedovog igrača. Naime , levi bek Luk Šo je u 15. minutu slomio nogu. Luk Šo je stradao nakon starta Morena i s terena je iznesen na nosilima i maskom za vazduh na licu.

On je bio standaran u postavi ekipe Luja van Gala ove sezone, a stigao je na Old Traford prošlog leta za 28 miliona funti iz Sautemptona.

U drugom susretu iz ove grupe Volfsburg je pobedio CSKA Moskva 1:0, a gol odluke je dao Julijan Draksler u 40. minutu. Zoran Tošić igrao je do 78. minuta za ruski tim.