Monday, December 11, 2017

Večerašnjim utakmicama u grupama Ci D je zaključeno drugo kolo Lige šampiona.

U derbiju kola sastali su se Atletiko Madrid i Čelsi. Gosti su slavili nakon preokreta rezultatom 2:1, dok su pobede teškom mukom ostvarili Juventus i Barselona.

Roma je ranije danas kao gost pobedila Karabag 2:1, pa na tabeli Čelsi vodi sa šest bodova, "vučica" ima četiri, "jorgandžije" samo jedan, dok je Karabag očekivano "na nuli".

Mančester Junajted je na krilima dvostrukog strelca Lukakua rezultatom 4:1 razbio CSKA.

U strelce su se još za gostujući tim upisali Martial iz penala i Mkitarjan., a poraz moskovskeekipei ublažio je Kučaev u 90. minutu.

Pravu katastrofu je u istoj grupi doživela Benfika koju je rezultatom 5:0 pregazio Basel. Oberlin je zabio dva, a Lang, Van Wolfswinkel i Riveros po jedan gol za švajcarce koji su se izjednačili s Rusima na drugom mestu grupe.

Za lisabonske "orlove" igrali su Andrija Živković i Ljubomir Fejsa.

Nije bilo neizvesnosti  u Grupi B.

PSG je na svom terenu ubedljivo savladao minhenski Bajern sa 3:0 i tako se učvrstio na vodećoj poziciji na tabeli.

U centru pažnje bio je tandem domaćih Kavani - Nejmar.

Dani Alveš i Kavani u prvom poluvremenu, a Nejmar u drugom, tresli su mrežu gostiju za ubedljivih 3:0.