Monday, November 20, 2017

DETROIT - Srpski derbi u NBA ligi između košarkaša Detroita i Denvera pripao je ekipi Bobana Marjanovića 103:86, a gorostosni centar proveo je na parketu samo poslednja dva minuta i nije došlo do direktnog duela sa Nikolom Jokihem.

Marjanović je pogodio jedan od dva šuta i upisao dva poena, dok je Jokić za 22 minuta upisao po šest poena i skokova.

Na terenu je minule noći bio i Nemanja Bjelica, u porazu Minesote na gostovanju Oklahomi 112:92, ali se za 10 minuta nije upisao u strelce - šutirao je samo dva puta za tri.

Rezultati: Oklahoma - Minesota 112:92, Detroit - Denver 103:86, Indijana - Čikago 111:94, Orlando - Vašington 88:86, Filadelfija - Klivlend 101:102, Atlanta - Hjuston 112:97, Milvoki - Sakramento 117:91, San Antonio - LA Klipersi 92:116.