Zvezda slavila u Novom Pazaru i zadrža vrh tabele

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su u gostima ekipu Novog Pazara 4:1 u meču 7. kola Superlige Srbije.

Golove za crveno-bele postigli su Luković u 25. minutu sa penala, Orlandić u 32, Ruiz u 82. i Anđelković u 101. minutu. Jedini strelac za domaći tim bio je Travandžić u 92. minutu.
Crvena zvezda je meč završila sa igračem manje, pošto je Sikimić u 63. minutu dobio crveni karton.

NOVI PAZAR: Živković – Vasilić, Stanojević, Tintor, Marić – Mutavdžić, Micevski, Dimitrijević, Travančić, Alivodić – Čečarić.
CRVENA ZVEZDA: Kahriman – Petković, Rendulić, Luković, Anđelković – Poletanović, Donald, Kaga, Mouče, Ruiz – Orlandić.

Fudbalska utakmica između Novog Pazara i Crvene zvezde danas je bila prekinuta više od 10 minuta, jer su novopazarski navijači gađali topovskim udarima i stolicama klupu gostiju iz Beograda.

Navijači Novog Pazara su bili revoltirani zbog toga što je Predrag Sikimića kopačkom zakačio golmana Mladena Živkovića, pa su zasuli topovskim udarima i stolicama klupu sa rezervnim igračima Crvene zvezde i stručni štab.

Sikimić ke dobio direktan crveni karton, a golman domaćina je kolima hitne pomoći odvezen.

Sudija Milan Ilić odlučio da prekine susret u 64. minutu, a nastavljen je  posle više od 10 minuta.

Odmah posle incidenata pripadnici Žandarmerije obezbedili su prostor kod klupe Crvene zvezde.

U tom trenutku Zvezda je vodila sa 2:0.