VIDEO Barselona preokrenula s igračem više: Suarez zabijao i udarao
LIGA ŠAMPIONA

Fudbaleri Barselone i Bajerna pobedili su madridski Atletiko (2:1), odnosno Benfiku (1:0), u prvim utakmicama četvrtfinala Lige šampiona.

Barselona je na Nou Kampu slavila posle preokreta golovima Luisa Suareza u 63. i 74. minutu, a prethodno je Atletiko vodio preko Fernanda Toresa u 25.

Tragičar susreta upravo je Tores jer je samo 10 minuta posle svog pogotka nesmotreno dobio žuti karton i tako ostavio saigrače sa igračem manje veliki deo utakmice.

Na Alijanc areni u Minhenu Arturo Vidal odlučio je pobednika u 2. minutu, udarcem glavom posle centaršuta Huana Bernata.

Lisabonski tim odigrao je borbeno i disciplinovano protiv izrazitog favorita, primivši samo jedan gol, što nije pošlo mnogim ekipama pre njih.

Revanši na Visente Kalderonu i La Lužu na programu su 13. aprila.