Ivanović za pobedu Čelsija u Sautemptonu

SAUTEMPTON - Kapiten srpske fudbalske reprezentacije Branislav Ivanović doneo je večeras pobedu Čelsiju na gostovanju Sautemptonu 2:1 (0:1) u utakmici 27. kola engleske Premijer lige.

Domaćin je poveo golom Šejna Longa u 42. minutu, izjednačio je Sesk Fabregas u 75, a Ivanović doneo pobedu u 89. minutu.

Nemanja Matić ušao je u 90. minutu, dok ej Dušan Tadić sa druge strane ceo meč ostao na klupi.

Lester je zadržao lidersku poziciju pobedom protiv Noriča 1:0, golom Leonarda Uloe u 89. minutu.

Vest Hem je savladao Sanderlend 1:0, Stouk je bio bolji od Aston Vile 2:1, a Votford i Bornmut remizirali 0:0.